آرشیو مقالات

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

نوشته شده توسط وب گستر

سفر کردن در هر فصلی از سال لذت بخش است و می تواند بسیار جذاب و خاطره انگیز باشد. به خصوص زمانی که وسایل و تجهیزات لازم فراهم بوده و از همان ابتدا اطلاعات کافی برای مقصد سفر و مسیرها و ... در دست باشد. اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی هستید، می توانید بیشتر از پیش مفید باشید و خدمات پیشرفته تری را نسبت به سایر همکارانتان ارائه دهید.

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

نوشته شده توسط وب گستر

یکی از موثرترین روش ها در جهت بازاریابی اینترنتی همین سایت های آگهی و تبلیغاتی هستند. این سایت ها در قبال مبلغی ناچیز اقدام به آگهی کردن کالا و خدمات می نمایند و از آنجا که امروزه بیشتر افراد پیش از خرید به جست و جو در وب پرداخته و به دنبال بهترین انتخاب می باشند اینگونه از سایت ها می تواند منبعی جامع برای آن ها بوده...

طراحی سایت با وردپرس (WordPress)

طراحی سایت با وردپرس (WordPress)

نوشته شده توسط وب گستر

حتی اگر اندکی در زمینه‌ی مدیریت و طراحی سایت فعالیت داشته باشید، قطعا نام وردپرس را شنیده‌اید. بزرگترین سیستم مدیریت محتوا در جهان که حدود ۲۸ درصد از سایت‌های سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند، بیش از ۶۰ میلیون نفر، از سایت‌های کوچک و شخصی گرفته تا بزرگترین سایت های خبری و غیره ، از میان تعداد زیاد سیستم‌های مدیریت محتوا، وردپرس را برگزیده‌اند. شاید علت این موضوع را بتوان در راحتی کار، رایگان بودن، طرح‌های زیبا، ویژگی‌های عالی و آزادی فوق‌العاده برای ایجاد تغییرات دلخواه، جستجو کرد.

طراحی سایت با جوملا (Joomla)

طراحی سایت با جوملا (Joomla)

نوشته شده توسط وب گستر

دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در طراحی سایت‌ها، پس از وردپرس، جوملا است. این سیستم برای راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های متوسط تا بزرگ مانند پورتال‌های سازمانی، سایت‌های شرکتی ، خبری و پزشکی بسیار مناسب است. امکان تعیین سطوح دسترسی برای تمامی کاربران و مدیران، ویژگی فوق‌العاده مهم سیستم جوملاست که آن را به یک گزینه‌ی عالی برای طراحی پورتال های سازمانی تبدیل می‌کند. در نسخه‌های جدید این سیستم، شاهد گسترش بیش از پیش مدیریت دسترسی‌ها و تغییرات فراوان در امکان تعیین سطوح دسترسی مدیران هستیم.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

نوشته شده توسط وب گستر

عدم دسترسی به اطلاعات درست از بیماری ها و مشکلات پزشکی از دغدغه های همیشگی بشر بوده و هست. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تمایل مردم به جست جوی آنلاین برای کسب اطلاعات ، همه روزه تعداد بسیار زیادی از افراد به جست و جوی اطلاعاتی پیرامون بیماری خود در گوگل می پردازند ...

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵