آرشیو مقالات

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

نوشته شده توسط وب گستر

از عمده دغدغه های آموزشگاه ها معرفی خدمات خود به متقاضیان است . جهت دستیابی به این مهم استفاده از روش های کلاسیک نیاز به صرف زمان و هزینه ی زیاد دارد اما شما می توانید با طراحی سایت آموزشگاهی هزینه های خود را به شدت کاهش دهید. مورد دیگری که در نبود وب سایت می تواند برای شما مشکلاتی را به همراه داشته باشد امکان دسترسی متقاضیان جذب شده به آموزشگاه شما و آشنایی با برنامه ها و دوره های آموزشی موسسه می باشد که این مهم نیز از طریق طراحی وب سایت قابل حل شدن است و امکان دسترسی 24 ساعته ی متقاضیان به آموزشگاه و مشاهده ی خدمات ارائه شده در آن در هر مکان و موقعیت جغرافیایی را می دهد.

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

نوشته شده توسط وب گستر

طراحی سایت در تهران یکی از کسب و کار های بسیار رایج می باشد که افراد و شرکت های بسیاری در آن مشغول خدمت رسانی می باشند. و شاید انتخاب یک شرکت مناسب جهت انجام پروژه خود از میان صد ها شرکت طراحی وب سایت و فریلنسر برای شما کار دشواری باشد. 

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

نوشته شده توسط وب گستر

موئلفه های بسیاری در تعرفه ی طراحی سایت موثر است . از جمله نوع سایت ( سایت خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاه آنلاین و .. ) ، زبان های برنامه نویسی و معماری استفاده شده در آن ، تعداد افراد و تخصص هایی که درگیر پروژه می شوند ، کیفیت طراحی ، بهینه بودن کد ها و الگوریتم های سمت کاربر و سرور ، نمایش درست در پلتفرم های مختلف مانند موبایل ، تبلت ، pc و ... 

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

نوشته شده توسط وب گستر

وقتی از طراحی سایت حرفه ای صحبت می کنیم یعنی وب سایتی که از هر لحاظ اصولی طراحی شده باشد و در شرایط مختلف قابل انعطاف باشد. یعنی چه از لحاظ قالب و چه از لحاظ هسته عملیاتی و SEO اصولی طراحی شده باشد.

چرا نباید از جوملا و وردپرس استفاده کنیم؟

چرا نباید از جوملا و وردپرس استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط وب گستر

امروزه کاربران زیادی از سیستم‌‌های مدیریت محتوا (CMS) در وب سایت ها استفاده می‌کنند. وردپرس و جوملا از جمله پر استفاده‌ترین این سیستم‌ها هستند. اما بنابر اخبار های منتشر شده، این دو سیستم مدیریت محتوا دست خوش مشکلات امنیتی زیاد می باشند که ما در این مقاله سعی داریم تا به برخی از آن ها بپردازیم با وب گستر همراه باشید...

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵