آرشیو مقالات

نصب جوملا و وردپرس

نصب جوملا و وردپرس

نوشته شده توسط وب گستر

در ادامه این مقاله را تا انتها دنبال نمایید تا مطمئن شوید که هنگام نصب جوملا از URL های موتور جستجو پسند (Search Engine Friendly URLs (SEF)) استفاده خواهید نمود. اگر شما به دنبال سرمایه گذاری بر روی یک وب سایت جدید هستید...

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

نوشته شده توسط وب گستر

یکی از دلیلی که قیمت تمام شده محصول ما پایین است این است که محصول ما نیازی به هزینه های گزاف تبلیغات ندارد و خود مشتریان بهتر از هر کسی ما را تبلیغ کنند. بنابراین بهتر این است که با کمی هزینه بیشتر یک سایت اصولی تر برای خود انتخاب کنید و آن استفاده از طراحی سایت های ارزان قیمت با تعرفه های ذکر شده ...

طراحی  وب سایت در تهران

طراحی وب سایت در تهران

نوشته شده توسط وب گستر

شما اگر بخواهید که یک وبسایت داشته باشید باید بتونید اطلاعات سایت تون رو توی یک فضای امن و مطمئن در بستر اینترنت قرار بدهید به این صورت اطلاعات سایت شما در تمام جهان در دسترس هست. شما در آینده زمانی که وب سایتتان دارای بازدید کننده های خوبی هست آیا حاضر هستد ریسک کنید و از یک قالب نال شده استفاده کنید ؟

خدمات طراحی سایت اختصاصی جوملا و وردپرس

خدمات طراحی سایت اختصاصی جوملا و وردپرس

نوشته شده توسط وب گستر

بر طبق تحقیقات انجام شده بزرگترین منبع ورود بازدیدکنندگان و مخاطبان یک وب سایت، موتورهای جستجو است. صد در صد شما می تونید هر نوع دامنه و با هر پسوندی رو به سایت ساز منتقل و آن را بر روی سایت خود تنظیم نمایید.

طراحی وب سایت مدرسه

طراحی وب سایت مدرسه

نوشته شده توسط وب گستر

متاسفانه مدارس دولتی و حتی بخش خصوصی و غیر انتفاعی نتوانستند از تکنولوژی فوق العاده امروزی در زمینه مربوط به طراحی سایت استفاده موثر و چشم گیری داشته باشند. با اینکه به وضوح مشخص است که اگر مسئولین مدرسه به ویژه مدیر مدرسه از فایده‌ه های داشتن یک وب سایت با کیفیت مناسب مطلع بودند مطمئنا لحظه ای در مورد داشتن یک وب سایت درنگ نمی کردند!

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵