طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

By: Admin ۹۸/۰۵/۱۱

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 0

طراحی وب سایت فروشگاهی

از زمانی که تکنولوژی طراحی وب سایت رایج شد، با قطعیت می‌توان گقت که بیشترین انواع وب سایتی که ایجاد شده مربوط به وب سایت‌های فروشگاهی بوده است. امروزه وب سایت هایی همچون ای بی و آمازون به شدت معروف بوده و حتی در کشور خود ما هم بسیاری از افراد قبل از رفتن به مغازه حتما یک جست و جو در سایت‌های فروشگاه‌ آنلاین خواهند داشته تا اطلاعاتی راجع به تنوع قیمت و کیفیت به دست آورند.

به همین منظور شرکت ما با داشتن تجربه ای فراوان در طراحی , تجزیه و تحلیل و به‌روز رسانی این گروه از وب سایت‌ها وب سایت فروشگاهی را به عوامل زیر وابسته می داند:

مناسب‌ترین قیمت

بسیاری از فروشگاه های آنلاین قیمت کالا های خود را ارزان‌تر از فروشگاه های دیگر و مغازه ها ارائه می‌دهند. این موضوع چند دلیل دارد برای مثال کاربران تمایل دارند هزینه کمتری برای یک کالای مورد نظر پرداخت کنند، بنابراین در وب سایت‌ها جست و جو کرده تا بهترین قیمت را پیدا کنند پس اگر قیمت آن‌ها مناسب تر باشد قطعا از آن‌ها خرید خواهند کرد.

محصولات متنوع‌تر

بسیاری از فروشگاه هایی که آنلاین نیستند با مشکلاتی از قبیل کم بودن تنوع مواجه هستند اما فروشگاه آنلاین این امکان را به شما می‌دهد تا با محصولات متنوع تری رو به رو شوید و دامنه انتخاب گسترده تری داشته باشید. کمبود فضا یکی از مشکلات اصلی افرادی است که به طور حضوری فروش دارند. اما در فروشگاه‌های آنلاین چنین محدودیتی وجود ندارد و با استفاده از فضای مجازی می‌توانید دنیایی از اطلاعات و محصولات را در اختیار مشتری سایت خود قرار دهید.

البته یکی از مهم‌ترین نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید به آن توجه شود موضوع دسته بندی اطلاعات و منوها و در اختیار قرار دادن اطلاعاتی جامع در مورد محصولات سایت فروشگاهی می‌باشد. به دلیل حجم زیاد اطلاعات باید ساختار قابل فهم و دوستانه‌ای را برای مشتریان خود ایجاد نمایند، تا آن‌ها بتوانند به راحتی با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند.

آیتم های وب سایت فروشگاهی باید به اندازه کافی جامع و کامل باشند. از صفحه تماس با ما و مکانیزم جستجو گرفته تا ترکیب بندی رنگ ها و سایز ها و جنس ها و ..... در طراحی و پیاده سازی سایت باید لحاظ شود.

در زمینه طراحی سایت مکانیزم جستجو باید خیلی حساس و دقیق و حساب شده عمل نماید. زیرا آگاه هستیم که تمام آیتم‌ها دارای ویژگی‌های ثابتی نیستند و باید تمامی ویژگی‌های تشکیل دهنده آیتم مورد نظر لحاظ شوند.این آیتم ها می‌تواند از قیمت و سایز و رنگ و جنس و سال ساخت و کشور سازنده و بسیاری از آیتم های بسیار ریز که شامل جزيیات می‌باشند تشکیل شوند. به عنوان مثال وقتی دی یک سایت فروشگاهی به دنبال موبایل هستید, با جست و جوی مدل مورد نظرتان می‌توانید کار خود را آغاز کرده و با مطالعه ویژگی هایی مانند حافظه داخلی، دوربین، اندازه صفحه نمایش و نوع سیستم عامل و ... بسیاری دیگر از قابلیت ها را دارا میباشد که میتوانید در مکانیزم جستجو به آنها اشاره نمایید تا در مدت زمان کوتاه‌تری کالای خود را پیدا کرده و خریداری نمایید.

به جرات می توانیم بگوییم که شرکت ما یکی از بهترین طراحان سایت‌های فروشگاهی موفق در ایران بوده و تمام زیر مجموعه شرکت همواره در تلاش هست تا بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد. شرکت ما با قرار دادن ویژگی‌های متنوع می‌توانیم به شما این امکان را بدهد تا با حداقل دانش تکنیکی و فنی بتوانید فروشگاه خود را مدیریت نمایید. برخی از این امکانات عبارت اند از:

  • طراحی محصولات وب سایت شما بر مبنای دسته بندی و گروه
  • رعایت اصول سئو وب سایت برای بهبود کار برای موتورهای جست و جو جهت جذب بیشتر مشتریان
  • طراحی برای ویرایش گروه بندی در پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی
  • طراحی بخش ثبت نام و فراموشی رمز عبور و ورود کاربری
  • طراحی چند زبانه بودن وب سایت شما
  • اضافه کردن امکاناتی برای جست و جو با بهترین کیفیت و استفاده از الگوریتم های سریع جست و جو

خوشبختانه با توجه به رشد روز افزون خرید و فروش کالا های آنلاین و پیشرفتی که در این بخش به وجود آمده و تمایل بسیاری از افراد در مورد خرید کالا به صورت آنلاین و یا حتی فروش آن به صورت آنلاین شرکت وب گستر این مژده را به شما می‌دهد تا با طراحی سایت حرفه ای برای شما به کسب و کار شما رونق بخشد.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵