طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

By: Admin ۹۷/۰۷/۱۰

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 6

وقتی از طراحی سایت حرفه ای صحبت می کنیم یعنی وب سایتی که از هر لحاظ اصولی طراحی شده باشد و در شرایط مختلف قابل انعطاف باشد. یعنی چه از لحاظ قالب و چه از لحاظ هسته عملیاتی و SEO اصولی طراحی شده باشد.

قالب (front-end) :

اولین چیزی که کاربران بعد از ورود به یک وب سایت با آن مواجه می شوند قالب و شمایل آن وب سایت است. از این رو پیش از هر چیز باید در شکیل بودن قالب سرمایه گذاری شود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وب سایتی را باز کرده و بدون آنکه حتی یک خط از متن آن را بخوانید و یا حتی پیش از مشاهده ی تمام صفحه ی آن وب سایت اقدام به بستن آن کردید.فقط به این دلیل که ظاهر آن شما را جذب نکرده. اما صرف زیبایی یک قالب نمیتوان گفت آن قالب حرفه ای است. موضوع دیگری که در یک قالب حرفه ای بسیار حائز اهمیت است کاربر پسندی یا به عبارتی دیگر user friendly بودن آن می باشد یعنی کاربر بتواند به ساده ترین شکل ممکن از امکانات و خدمات وب سایت استفاده کند و به قسمت های مختلف آن دسترسی داشته باشد و انجام این عملیات ها باعث خستگی او نشود. بنابراین یک طراحی سایت حرفه ای پیش از هر چیز دارای ظاهری (قالب) شکیل و کاربر پسند است.

هسته ی عملیاتی وب سایت (back-end) :

طراحی اصولی این بخش نیز بسیار حائز اهمیت است و در صورتی که این بخش از وب سایت درست و اصولی و بهینه طراحی نشود می تواند مشکلاتی جدی برای سرور ، امنیت وب سایت و بروز رسانی و ارتقاء آن ایجاد کند و سبب کندی و حتی down شدن سایت شود و متاسفانه معمولا بیشتر مشکلات این بخش از طراحی زمانی خود را نشان می دهند که تعداد بازدید کنندگان و ورودی های وب سایت بالا رفته باشد. در چنین شرایط یا باید بیش از آنچه برای طراحی خود وب سایت هزینه کرده اید هزینه کنید تا این موضوع را اندکی بهبود دهید یا اقدام به طراحی سایت جدید کرده و دیتابیس وب سایت قبلی را به وب سایت جدید متصل کنید که صد البته در هر دو صورت علاوه بر ضرر ریالی تعداد زیادی از کاربران و مشتریان خود را از دست خواهد داد. پس طراحی حرفه ای این بخش بسیار حیاتی خواهد بود.

سئو سایت

On-page SEO :

به تمام اقدماتی که بر روی صفحات ، هاست و سرور یک وب سایت انجام می شود تا جزء به جزء صفحات و بخش های وب سایت شما به موتورهای جست و جو نظیر GOOGLE معرفی شود on page SEO می گویند. این اقدامات سبب می شود ربات های جست وجوگر موتور های جست و جو اجزای مختلف وب سایت شما و ارتباط آن ها با هم را که هر کدام فاکتوری ارزشمند در SOE می باشند را شناسایی کرده و آن ها را در رتبه بندی وب سایت شما دخیل کند.

برخی از ویژگی هایی که یک طراحی سایت حرفه ای داراست :

  • قالب شکیل
  • واکنشگرا
  • ساده و کاربر پسند بودن
  • دسترسی آسان به بخش های مختلف سایت و خدمات آن
  • سرعت لود بالای صفحات
  • امنیت بالا
  • میتنی بر SEO

 

شرکت وب گستر با رعایت تمامی موارد ذکر شده در این مطلب ، وب سایتی را به شما ارائه خواهد داد که شما را در جهت توسعه هر چه بیشتر کسب و کارتان یاری دهد و امکان رقابت و پیشی گرفتن شما در بستر وب را فراهم سازد.

 

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵