آرشیو مقالات

طراحی سایت با جوملا (Joomla)

طراحی سایت با جوملا (Joomla)

نوشته شده توسط وب گستر

دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در طراحی سایت‌ها، پس از وردپرس، جوملا است. این سیستم برای راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های متوسط تا بزرگ مانند پورتال‌های سازمانی، سایت‌های شرکتی ، خبری و پزشکی بسیار مناسب است. امکان تعیین سطوح دسترسی برای تمامی کاربران و مدیران، ویژگی فوق‌العاده مهم سیستم جوملاست که آن را به یک گزینه‌ی عالی برای طراحی پورتال های سازمانی تبدیل می‌کند. در نسخه‌های جدید این سیستم، شاهد گسترش بیش از پیش مدیریت دسترسی‌ها و تغییرات فراوان در امکان تعیین سطوح دسترسی مدیران هستیم.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

نوشته شده توسط وب گستر

عدم دسترسی به اطلاعات درست از بیماری ها و مشکلات پزشکی از دغدغه های همیشگی بشر بوده و هست. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تمایل مردم به جست جوی آنلاین برای کسب اطلاعات ، همه روزه تعداد بسیار زیادی از افراد به جست و جوی اطلاعاتی پیرامون بیماری خود در گوگل می پردازند ...

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

نوشته شده توسط وب گستر

از عمده دغدغه های آموزشگاه ها معرفی خدمات خود به متقاضیان است . جهت دستیابی به این مهم استفاده از روش های کلاسیک نیاز به صرف زمان و هزینه ی زیاد دارد اما شما می توانید با طراحی سایت آموزشگاهی هزینه های خود را به شدت کاهش دهید. مورد دیگری که در نبود وب سایت می تواند برای شما مشکلاتی را به همراه داشته باشد امکان دسترسی متقاضیان جذب شده به آموزشگاه شما و آشنایی با برنامه ها و دوره های آموزشی موسسه می باشد که این مهم نیز از طریق طراحی وب سایت قابل حل شدن است و امکان دسترسی 24 ساعته ی متقاضیان به آموزشگاه و مشاهده ی خدمات ارائه شده در آن در هر مکان و موقعیت جغرافیایی را می دهد.

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

نوشته شده توسط وب گستر

طراحی سایت در تهران یکی از کسب و کار های بسیار رایج می باشد که افراد و شرکت های بسیاری در آن مشغول خدمت رسانی می باشند. و شاید انتخاب یک شرکت مناسب جهت انجام پروژه خود از میان صد ها شرکت طراحی وب سایت و فریلنسر برای شما کار دشواری باشد. 

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

نوشته شده توسط وب گستر

موئلفه های بسیاری در تعرفه ی طراحی سایت موثر است . از جمله نوع سایت ( سایت خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاه آنلاین و .. ) ، زبان های برنامه نویسی و معماری استفاده شده در آن ، تعداد افراد و تخصص هایی که درگیر پروژه می شوند ، کیفیت طراحی ، بهینه بودن کد ها و الگوریتم های سمت کاربر و سرور ، نمایش درست در پلتفرم های مختلف مانند موبایل ، تبلت ، pc و ... 

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵