طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

By: Admin ۹۸/۰۵/۰۴

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 0

طراحی وب سایت تخفیف

چه به صورت آنلاین خرید کنید، چه به صورت حضوری! مسلما همیشه برای پیدا کردن کالاهای ارزان‌تر جست و جو می‌کنید. مشتریان می توانند از مغازه‌های مختلف بازدید کرده و با مقایسه کالاهای آن ها از نظر کیفیت ، قیمت و ... بهترین کالا را انتخاب کنند . قطعا این حق انتخاب و تنوع در فضای مجازی و حوزه ی وب بیشتر خواهد بود و با جست و جو در سایت‌های مختلف می‌توان محصولی را تهیه نمود که از هر نظر مناسب تر ‌باشد. بنابراین با گذاشتن تخفیف بر روی کالاهای مختلف می‌توان مشتری را تشویق کرد که از وب سایت مورد نظر خرید کند. و با این استراتژی مشتریان را افزایش داد. از این رو چند سالی است که وب سایت‌های بیشتری با عنوان تخفیف گروهی طراحی و پیاده سازی شده اند و بسیاری از کاربران آنلاین هم از این مورد استقبال کرده‌اند. این وب سایت‌ها می توانند شامل بسته‌های متنوع در تمامی زمینه‌ها باشد و با خرید بسته‌های تخفیفی این امکان ایجاد می‌شود که در ازای خرید مشتری از طریق وب سایت تخفیفی مورد نظر , درصدی از خرید را به عنوان پورسانت به وب سایت تخفیفی مورد نظر بدهند.

قطعا تنوع کالا و یا خدمات در وب سایت ها نظر هر کاربر آنلاینی را به خود جلب خواهد کرد و ارائه بن های تخفیف کاربران را بسیار هیجان زده خواهد کرد چراکه با قیمت مناسب تری می‌توانند کالای مورد نظر خود را تهیه نمایند. با طراحی یک سیستم با کیفیت و بهینه جهت جستجو درون وب سایت و قابلیت دسترسی آسان کاربران به محصولاتی که شامل تخفیف هستند، مشتریان بیشتری جذب وب سایت خواهند شد. بنابراین برای ساختن یک آینده درخشان برای کسب و کار خود هر چقدر طراحی سایت شما کامل تر و با کیفیت بیشتری ارائه شود، در این مسیر موفق تر خواهید بود.

از موارد مهمی که باید حتما به آن اشاره نمود، داشتن پنل مدیریتی برای مدیر وب سایت می‌باشد. تیم ما این اطمینان را به شما می‌دهد تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژي‌ها این بخش و همچنین سایر بخش های وب سایت را برای شما طراحی کرده و امکان دسترسی به بخش‌‌های مختلف را به راحتی برای شما ممکن سازد تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را مدیریت نمایید. همچنین صفحه ای را برای کاربران اختصاص خواهیم داد تا بتوانند تخفیف مورد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کرده و آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند. و در واقع با این استراتژی کاربران بیشتری به وب سایت شما جذب خواهند شد و موجب کسب رتبه بهتر برای وب سایت شما در گوگل شده و در نتیجه اعتماد کاربران به شما بیشتر خواهد شد.

همچنین صفحه اصلی وب سایت شما را با بهترین و پیشرفته ترین استراتژی ها و تکنیک ‌های بازاریابی طراحی می کنیم چرا که کاربران در واقع بعد از دیدن صفحه اصلی وب سایت شما تصمیم می‌گیرند که از شما خرید کنند یا خیر. در این صفحه تخفیف های موجود و یا محبوب تر قرار خواهد گرفت و به راحتی می‌توان با کلیک بر روی آن، آن را انتخاب کرده و اقدام به خریدش نمایند. حتی بخش تبلیغات هم برای شما ارائه خواهد شد. اگر می‌خواهید دلیل این کار را بدانید، باید ذکر شود که صاحبان کسب و کار تمایل دارند تا برای جذب مشتری بیشتر از وب سایت شما جهت تبلیغات استفاده نمایند. البته باید به این نکته اشاره شود که شرکت ما در این زمینه بهترین طراحی سایت و طراحی بخش مربوط به تخفیف برای یک فروشگاه آنلاین را دارد که می تواند شامل مکانیزم‌های مختلفی مثلا تخفیف ها به منظور مناسبت‌ها، براساس میزان خرید و یا برای شرکت در قرعه کشی ها و یا تخفیف های فصلی و غیره باشد.

معمولا طراحی موارد زیر برای یک وب سایت تخفیف پیش بینی می‌شود:

  • طراحی صفحه مربوط به دسته بندی محصولات و یا نوع گروه‌ها
  • طراحی صفحه مربوط به پلن های مختلف تخفیف برای کاربران
  • طراحی صفحه به منظور معرفی محصولات به دوستان و همچنین فرستادن لینک برای دعوت از آن‌ها برای عضویت در سایت
  • طراحی صفحه به منظور امتیاز دهی کاربران
  • طراحی صفحه به منظور ارائه بن‌های تخفیف متنوع برای تشویق کاربر به خرید بیشتر

اگر تمایل داشته باشید می‌توانید به صورت کاملا رایگان پیش فاکتور وب گستر برای طراحی وب سایت تخفیف گروهی با کیفیت و حرفه‌ای را سفارش دهید. اگر سوالی در این زمینه داشتید می‌توانید با وب گستر تماس برقرار کنید و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ‌های متداول جواب سوال خود را پیدا نمایید.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵