آرشیو مقالات

طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت آرایشگاهی

نوشته شده توسط وب گستر

مهمترین چیز در طراحی وب سایت آرایشگاهی و طراحی وب سایت سالن زیبایی نمونه کارها و گرافیکی بودن آن ها است. البته به دلیل محدودیت های موجود نمی توانید هرگونه عکسی را در وب سایت خود بگذارید اما ما می توانیم مشاوره هایی را در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. شما می توانید چندین نمونه کار به صورت ویدئو و کلیپ در گالری خود قرار داده و از کیفیت کار خود پیرامون مدل های مو و لباس و آرایش خانوم ها و آقایان و بسیاری موارد دیگر یک گالری حرفه ای و وسوسه کننده تهیه کنید.

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

نوشته شده توسط وب گستر

مادامی که خود را در جایگاه مشتری قرار ندهید نمی توانید تمامی نیاز های او را تحلیل کنید. برای مثال چرا به رستوران میرویم؟ چه افراردی بیشتر از رستوران استفاده می کنند؟  و سوال های متعدد دیگری که می توان مطرح کرد و پس از بررسی و تحلیل آن ها به یک طرح جامع از امکاناتی که قرار است در وب سایت گنجانده شود

طراحی سایت دانلودی

طراحی سایت دانلودی

نوشته شده توسط وب گستر

این وب سایت ها برای صاحبان خود به جهت امار بازدیدکنندگان بالا مزایایی را به همراه خواهند داشت چرا که شرکت های زیادی به دنبال تبلیغ کسب و کار خود در وب سایت های با امار بازدید بالا هستند. بنابراین این وب سایت ها بعد از مدت کوتاهی شروع به بازدهی میکنند. 

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

نوشته شده توسط وب گستر

سفر کردن در هر فصلی از سال لذت بخش است و می تواند بسیار جذاب و خاطره انگیز باشد. به خصوص زمانی که وسایل و تجهیزات لازم فراهم بوده و از همان ابتدا اطلاعات کافی برای مقصد سفر و مسیرها و ... در دست باشد. اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی هستید، می توانید بیشتر از پیش مفید باشید و خدمات پیشرفته تری را نسبت به سایر همکارانتان ارائه دهید.

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی

نوشته شده توسط وب گستر

یکی از موثرترین روش ها در جهت بازاریابی اینترنتی همین سایت های آگهی و تبلیغاتی هستند. این سایت ها در قبال مبلغی ناچیز اقدام به آگهی کردن کالا و خدمات می نمایند و از آنجا که امروزه بیشتر افراد پیش از خرید به جست و جو در وب پرداخته و به دنبال بهترین انتخاب می باشند اینگونه از سایت ها می تواند منبعی جامع برای آن ها بوده...

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵