طراحی سایت دانلودی

طراحی سایت دانلودی

By: Admin ۹۸/۰۲/۱۹

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 4

طراحی سایت دانلود

در تمامی دنیا وب سایت هایی تحت عنوان وب سایت های دانلودی وجود دارند که اقدام به فروش لینک دانلود فایل می کنند. اینگونه وب سایت ها را حتی در کشور هایی که افراد و سازمان ها ملزم به رعایت قانون کپی رایت هست نیز میتوان یافت که به صورت رایگان یا با گرفتن حق اشتراکی ناچیز اقدام به فروش لینک دانلود فایل میکنند.

کشور ما نیز از این مورد مستثنا نیست و همه ی ما تا کنون انواع فایل ها و نرم افزار های خود را از طریق این وب سایت ها دانلود کرده ایم .

این وب سایت ها برای صاحبان خود به جهت امار بازدیدکنندگان بالا مزایایی را به همراه خواهند داشت چرا که شرکت های زیادی به دنبال تبلیغ کسب و کار خود در وب سایت های با امار بازدید بالا هستند. بنابراین این وب سایت ها بعد از مدت کوتاهی شروع به بازدهی میکنند.

در طراحی سایت دانلودی باید به مواردی همچون امنیت و نفوذ ناپذیری توجه ویژه نمود چرا که تعداد بازدیدکنندگان ان بالا است و از سوی دیگر وب سایت دانلودی را میتوان نوعی وب سایت فروشگاهی نیز تلقی کرد.

در وب سایت دانلودی بهینه بودن هسته پردازشی سایت بسیار مهم و ضروری است چرا که تعداد کاربران انلاین بالا سبب بالا رفتن ترافیک سایت شده و به طبع درخواست های پردازش اطلاعات بالا خواهد رفت در چنین شرایطی در صورتی که الگوریتم طراحی سایت به درستی پیاده سازی نشده باشد امکان از کار افتادن سرور وجود خواهد داشت. شرکت وب گستر میتواند با تیم مجرب خود در کتاهترین زمان ممکن وب سایت دانلودی حرفه ای را به شما تحویل دهد .

برخی از انواع وب سایت های دانلودی :

طراحی سایت دانلود نرم افزار

طراحی سایت دانلود بازی

طراحی سایت دانلود محصولات آموزشی

طراحی سایت دانلود اپلیکیشن های موبایل

طراحی سایت دانلود کتاب

طراحی سایت دانلود فیلم و سریال

طراحی سایت دانلود صوت

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵