طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

By: Admin ۹۷/۰۲/۲۳

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 1

شرکت های بزرگ و حتی شرکت های کوچک برای معرفی تجارت خود به سایتی رسمی با ظاهری زیبا احتیاج دارند ، سایتی که بتواند حتی بدون دیدن شرکت حسی از عملکرد موفق آن را از راه دور به مشتری القاء کند. یک طراحی سایت حرفه ای بیان کننده یک شرکت حرفه ای می باشد.سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که بتواند حس اعتماد را در همان مرحله ی اول  در مشتری ایجاد کند تا مشتری شروع به برقراری ارتباط با شرکت نماید.

یکی از مهمترین بخش های سایت برای معرفی شرکت قسمت درباره ما و تماس با ما می باشد که مشتری می تواند در آن بخش با گستردگی شرکت آشنا شود ، شما می توانید در قسمت درباره ما سوالاتی را که احتمال می دهید مشتری نسب به شرکت در ذهنش داشته باشد را همان جا پاسخ دهید و درقسمت تماس با ما مشتری با دیدن آدرس شرکت از حقیقی بودن آن اطمینان حاصل می کند ، در قسمت تماس با ما ، شما میتوانید از طریق نقشه گوگل مکان دقیق شرکت خود را نمایش دهید تا مشتریان به راحتی به شرکت شما دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از مهمترین بخش های هر سایت شرکتی و تجاری بخش نمونه کارها است . ما در پنل مدیریت اختصاصی وب گستر امکانی را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید بدون داشتن حتی کوچکترین دانش برنامه نویسی ، نمونه کارهای شرکت را با نمای هر چه زیباتر به نمایش بگذارید تا مشتریان شما بتوانند از کیفیت کارهای شما در سایت دیدن نمایند. نمایش هرچه بهتره نمونه کارها برابر با ترغیب شدن مشتری به همکاری با شما می باشد.

از دیگر بخش های سایت می توان به بخش اخبار و مقالات اشاره کرد این بخش ها هم میتوانند برای جذب مشتری توسط موتورهای جستجو به سایت کمک زیادی کنند، شما می توانید با به روز بودن در قسمت مقالات ، بازدیدکننده های زیادی را به سمت سایت بکشانید و این خود کمک زیادی به پیشرفت سایت می کند ، سایت شما هر چقدر هم زیبا و حرفه ای باشد تا دیده نشود برای شرکت شما سودی نخواهد داشت پس این بخش ها را دست کم نگیرید.

بخش سرویس و خدماتی که شرکت ارائه میدهد هم می تواند به فعالیت شرکت اشاره کند. اگر بیننده بداند که نیازش در شرکت شما تامین می شود بدانید که به مشتری شما تبدیل شده است.

اگر شرکت شما نیاز به سیستم فروش کالا و پرداخت آنلاین داشته باشد وب گستر می تواند یک سیستم کاملا داینامیک با امنیت بالا را برای شما فراهم کند. شما می توانید گزارش کاملی از کالاهای سفارش داده شده ، پرداختی ها و تمامی تراکنش های انجام شده در سایت را از طریق پنل مدیریت اختصاصی وب گستر رصد کنید.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵