طراحی سایت شرکتی چگونه باید باشد؟

طراحی سایت شرکتی چگونه باید باشد؟

By: Admin ۹۷/۰۲/۲۳

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 1

شرکت های بزرگ وحتی شرکت های کوچک برای معرفی تجارت خود به سایتی رسمی و در عین حال به ظاهری زیبا احتیاج دارند ، سایتی که بتواند حتی بدون دیدن شرکت حسی از عملکرد موفق آن را از راه دور به مشتری القاء کند.یک سایت حرفه ای بیان کننده یک شرکت حرفه ای می باشد.سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که بتواند حس اعتماد را در همان مرحله ی اول ، از دیدن سایت در مشتری نسبت به شرکت ایجاد کند تا مشتری شروع به ارتباط با شرکت نماید.

یکی از مهمترین بخش های سایت برای معرفی شرکت قسمت درباره ما و تماس با ما می باشد که مشتری می تواند در آن بخش با گستردگی شرکت آشنا شود ، شما می توانید در قسمت درباره ما سوالاتی را که احتمال می دهید مشتری نسب به شرکت در ذهنش داشته باشد را همان جا پاسخ دهید و درقسمت تماس با ما مشتری با دیدن آدرس شرکت از حقیقی بودن آن اطمینان حاصل می کند ، در قسمت تماس با ما ، شما میتوانید از طریق نقشه گوگل مکان دقیق شرکت خود را نمایش دهید تا مشتریان به راحتی به شرکت شما دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از مهمترین بخش های هر سایت شرکتی و تجاری بخش نمونه کار هاست . ما برای شما در پنل مدیریت محتوای اختصاصی وبگستر امکانی را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید بدون داشتن حتی کوچکترین دانش برنامه نویسی ، نمونه کارهای شرکت را با نمایی هرچه زیباتر به نمایش بگذارید تا مشتریان شما بتوانند از کیفیت خوب کارهای شما در سایت دیدن کنند . نمایش هرچه بهتره نمونه کارها برابر با ترغیب شدن مشتری به سمت شرکت شما می باشد.

از دیگر بخش های سایت می توان به بخش اخبار و مقالات اشاره کرد این بخش ها هم میتوانند برای جذب مشتری توسط موتورهای جستجو به سمت سایت کمک زیادی کنند، شما می توانید با به روز بودن در قسمت مقالات ، بازدیدکننده های زیادی را به سمت سایت بکشانید و این خود کمک زیادی به پیشرفت سایت می کند ، سایت شما هرچقدر هم زیبا و حرفه ای باشد تا دیده نشود برای شرکت شما سودی نخواهد داشت پس این بخش هارو دست کم نگیرید.

بخش سرویس و خدماتی که شرکت ارائه میدهد هم می تواند به فعالیت شرکت اشاره خوبی کند. اگر بیننده بداند که نیازش در شرکت شما تامین می شود بدانید که به مشتری شما تبدیل شده است.

اگر شرکت شما نیاز به سیستم فروش کالا و پرداخت آنلاین داشته باشد وبگستر می تواند یک سیستم کاملا داینامیک با امنیت بالا را برای شما فراهم کند. شما می توانید گزارش کاملی از کالاهای سفارش داده شده ، پرداخت ها و تمامیه تراکنش ها ی انجام شده در سایت را از طریق پنل مدیریت اختصاصی وبگستر رصد کنید.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵