تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

By: Admin ۹۷/۰۷/۱۴

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 14

مولفه های بسیاری در قیمت طراحی سایت موثر است . از جمله نوع سایت ( سایت خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاه آنلاین و .. ) ، زبان های برنامه نویسی و معماری استفاده شده در آن ، تعداد افراد و تخصص هایی که درگیر پروژه می شوند ، کیفیت طراحی ، بهینه بودن کد ها و الگوریتم های سمت کاربر و سرور ، نمایش درست در پلتفرم های مختلف مانند موبایل ، تبلت ، pc و ... و بسیاری موارد دیگر که هر کدام می توانند در هزینه نهایی تاثیرگذار باشند.

به جهت گستردگی مولفه های دخیل در هزینه ی طراحی سایت هر شخص یا شرکتی که در این حرفه مشغول است ملاک های خود را داشته و از این رو تعرفه ی طراحی سایت دارای یکی از وسیع ترین بازه های تعرفه ای در بین مشاغل است.

مورد دیگری که بر براورد هزینه از سوی حتی برخی از شرکت های طراحی سایت حرفه ای موثر است، میزان بودجه و اهتمام کارفرما به طراحی سایت است. گاهی کارفرما به دنبال راه اندازی یک استارتاپ کوچک با هزینه ای محدود است و گاهی با هزینه زیاد به دنبال توسعه کسب و کار خود در حوزه ی اینترنت و برندسازی است. اما شرکت وب گستر همواره حداقل هایی را جهت ارائه هزینه طراحی سایت در نظر دارند، اما با در نظر گرفتن بودجه کارفرما ممکن است بعضی از امکانات وب سایت حذف و یا اضافه شود تا بتوانیم در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود رضایت ایشان را جلب کنیم.

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط وب گستر شامل این امکانات خواهند بود :

 ریسپانسیو و سازگار با موبایل

 ثبت رایگان دامنه ی دلخواه (ir)

 کاملا منطبق بر الگوریتم ها و استاندارد های گوگل و مبتنی بر SEO

 ایمن سازی وب سایت در برابر مشکلات امنیتی • CMS اختصاصی

 آموزش کامل کار با پنل بعد از اتمام پروژه • یک سال پشتیبانی رایگان

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵