طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

By: Admin ۹۸/۰۲/۲۰

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 2

مادامی که خود را در جایگاه مشتری قرار ندهید نمی توانید تمامی نیاز های او را تحلیل کنید. برای مثال چرا به رستوران میرویم؟ چه افراردی بیشتر از رستوران استفاده می کنند؟ و سوال های متعدد دیگری که می توان مطرح کرد و پس از بررسی و تحلیل آن ها به یک طرح جامع از امکاناتی که قرار است در وب سایت گنجانده شود رسید. امکاناتی از قبیل نمایش منوی رستوران ، نمایش فضای داخلی و محیط رستوران ، خدمات و ساعات کاری ، سفارشات آنلاین و رزرو میز و... قطعا این بررسی و تحلیل در ادامه شانس شما را برای جذب مشتریان بالا خواهد برد.

شناخت مشتریان

اولین موردی که باید برای طراحی سایت رستورانی مد نظر قرار دهید بازار هدف یا مشتریان بالقوه ی شماست. اگر رستوران شما در نزدیکی یک دانشگاه و یا آموزشگاه قرار دارد بنابراین بیشتر مشتریان شما را دانشجویان تشکیل خواهند داد و میتوانید از طراحی های جوان پسند استفاده کنید و اگر رستوران شما در نزدیکی مراکز تجاری است باید دقت ویژه ای به قرار های کاری داشته باشید .

سادگی در طراحی سایت رستوران

سعی کنید در طراحی سایت رستورانی سادگی را مد نظر قرار داده و از ایجاد صفحات غیر ضروری که کاربران را سردرگم میکند خوداری کنید. صفحه هایی از قبیل صفحه ی اصلی ، منو رستوران ، تماس با ما و درباره ی ما جزء صفحات اصلی بوده و قطعا همین چند صفحه میتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد و اضافه کردن صفحات بیشتر ممکن است مشتری را سردرگم و وادار به خروج از سایت کند.

رنگ بندی

انتخاب ترکیب رنگ مناسب علاوه بر زیبایی سایت می تواند بر احساسات و افکار فرد نیز هنگام ورود به سایت تاثیرات متفاوتی بگذارد. برای مثال استفاده از رنگ قرمز سبب ایجاد هیجان و اشتیاق شده و از این جهت این رنگ برای وب سایت های رستورانی بسیار مناسب می باشد .

شبکه های اجتماعی

دراینستاگرام ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی عضو شوید و فعالیت کنید و اخبار و اطلاعات رستوران خود را با ان ها به اشتراک بگذارید و لینک صفحه های خود را در وب سایتتان قرار دهید تا افراد بیشتری با رستوران شما اشنا شوند

گالری

یک گالری خوشمزه از غذا های رستوران خود تهیه کنید و کیفیت و تنوع غذایی رستورانتان را به آن ها نشان دهید هیچ چیز مانند تصویر و ویدئو مشتریان را جذب نمیکند . این گالری تصاویر در واقع نمونه کار های شماست پس تا میتوانید عکس های خوشمزه بگذارید.

البته برای طراحی سایت سفره خانه و یا طراحی سایت کافی شاپ نیز میتوان از موارد بالا بهره جست در واقع از لحاظ کلی این نوع وب سایت ها با هم اشتراکات بسیار داشته و فقط در برخی جزئیات متفاوتند.

تیم وب گستر می تواند با مشاوره ی رایگان شما را در رسیدن به سایت مورد نظرتان یاری دهد.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵