طراحی وب سایت مدرسه

طراحی وب سایت مدرسه

By: Admin ۹۸/۰۵/۱۱

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 0

طراحی وب سایت مدرسه

متاسفانه مدارس دولتی و حتی بخش خصوصی و غیر انتفاعی نتوانستند از تکنولوژی فوق العاده امروزی در زمینه مربوط به طراحی سایت استفاده موثر و چشم گیری داشته باشند. با اینکه به وضوح مشخص است که اگر مسئولین مدرسه به ویژه مدیر مدرسه از فایده‌ه های داشتن یک وب سایت با کیفیت مناسب مطلع بودند مطمئنا لحظه ای در مورد داشتن یک وب سایت کارآمد درنگ نمی کردند! البته امروزه برخی از مدارس تا حدود پا به این عرصه نهاده اند و در بعضی موارد تکنولوژی را با روش سنتی جایگزین کرده اند مانند سیستم های ورود و خروج دانش آموزان ، تحویل برگه‌های امتحانی و یا ارتباط با والدین و برگزاری جلسات مدرسه، اما فکرش را کنید که اگر این نحوه اطلاع رسانی با طراحی وب سایت گره بخورد، تا چه حد برای مربیان مدرسه و والدین منفعت خواهد داشت و سبب سهولت کار خواهد شد.

اگر بخواهیم کمی پیشرفته تر به موضوع نگاه کنیم، می‌توانیم جلسات آنلاین برگزار کنیم و یا با نشان دادن ویدیوها و کنفرانس‌ها به والدین آنها را از وضعیت مدرسه و مسائل مهم دیگر آگاه کنیم. آن‌ها می‌توانند به راحتی با پنل‌های مختلفی که در اختیارشان قرار می‌گیرد امکان گفت و گو و ارتباط با مدیر و مسئولین مدرسه و حتی معلمان فرزندانشان را داشته باشند و در واقع نسبت به وضعیت فرزند خود آگاه تر خواهند شد و می‌توانند او را در این مسیر بیشتر و موثرتر راهنمایی نمایند. بنابراین می‌توان گفت با استفاده از بخش چت در وب سایت‌ها یک پل ارتباطی قوی بین معلمین و والدینی که به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند به طور مداوم در جلسات حضوری مدرسه شرکت کنند ایجاد خواهد شد.

یکی دیگر از امکاناتی که استفاده از یک وب سایت مناسب به دانش آموزان خواهد داد این است که می‌توانند حتی بعد از فارغ التحصیلی با مدرسه در ارتباط بوده ، کارهای اداری خود را پبگیری کرده و حتی تجربیاتشان را در اختیار دانش آموزهای جدید بگذارند. هیجان انگیز نیست؟ قطعا استفاده از تکنولوژی در آموزش سالم‌ و کارآمد دانش آموزان موثر تر خواهد بود!

از طرفی دیگر طراحی وب سایت مدرسه می‌تواند جنبه تجاری هم داشته باشد. زیرا شما در واقع با به اشتراک گذاشتن فعالیت‌های انجام شده در مدرسه خود ، اهداف مدرسه و همچنین توانایی و امکاناتی که مدرسه‌تان در اختیار دانش آموزان می‌گذارد، تبلیغ بیشتری برای مدرسه خود کرده و علاوه بر کسب اعتبار بالا والدین بیشتری را تشویق می‌کنید که فرزندانشان را در مدرسه شما ثبت نام نمایند.

در یک وب سایت مدرسه به راحتی می‌توان به بخش سنجش و ارزیابی دانش آموزان پرداخت. دانش آموزان می‌توانند با صرفه جویی در زمان و حتی کاهش هزینه کاغذ مصرفی به صورت آنلاین مورد ارزیابی قرار گیرند و در محیطی کاملا آرام و بدون استرس ارزیابی شوند. همچنین به راحتی میتوان از این ارزیابی ها برای آمار های مختلف استفاده نمود تا راه موفق تری از آموزش را در آینده پیش گرفت.

سرویس‌ها و خدماتی که ما به شما ارايه خواهیم داد و کیفیت آن‌ها را برایتان تضمین خواهیم کرد، به صورت زیر تقدیم خواهند شد:

  • طراحی صفحه برای آگاه کردن والدین از نمرات و ارزیابی فرزندانشان
  • طراحی صفحه ارتباط با ما
  • طراحی صفحه برای به اشتراک گذاشتن جزوات و فایل‌های تمرین کلاسی برای هر درس و به صورت کاملا منظم و طبقه بندی شده
  • طراحی صفحه تصاویر که از آلبوم‌ها و عکس‌های مدرسه پشتیبانی خواهد کرد.
  • طراحی صفحه مربوط به بخش دعوت به همکاری
  • طراحی صفحه برای ارائه فعالیت‌ها و همایش ها در مدرسه
  • طراحی صفحه مربوط به گفت و گوی آنلاین
  • طراحی صفحه ارزیابی تحصیلی دانش آموزان در طراحی سایت اختصاصی
  • طراحی صفحه کتابخانه دیجیتال
  • و هزاران هزار امکانات دیگر که ما برای شما ارائه خواهیم داد

بنابراین اگر تمایل به همکاری با وب گستر و سفارش برای یک طراحی وب سایت با کیفیت برای مدرسه خود دارید حتما با ما تماس بگیرید. ممنونیم که به ما اعتماد می‌کنید و مطمئن باشید که از این اعتماد هرگز پشیمان نخواهید شد.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵