طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

By: Admin ۹۸/۰۲/۲۲

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 3

در طراحی انواع مختلف سایت ها یک سری اهداف کلی و عمومی وجود دارند مانند تبلیغات و کسب درآمد ، فروش کالا و خدمات ، جذب مشتری و گرفتن سفارش و اهدافی از این دست. اما بعضی از این وب سایت ها در کنار این اهداف کلی دارای اهدافی اختصاصی نیز می باشند که به طور کاملا تخصصی در آن ورود می کنند. سایت خبری نیز از این دسته سایت هاست.

در طراحی سایت خبرگزاری پس از طراحی یک وب سایت مناسب نوبت به جذب مخاطب و افزایش بازدیدکنندگان می رسد که شاید بتوان گفت مهمترین بخش از کار همین بخش است. چراکه یکی از ملزمات حضور پرنگ در میان وب سایت های خبری آن است که وب سایت خود را به یک برند تبدیل کنید. خوشبختانه وب گستر می تواند در این مورد با راه اندازی کمپین های گوناگون به شما کمک شایانی کند و در مراحل مختلف با تیمی با تجربه در کنار شما باشد.

صفحه اصلی در سایت های خبری

معمولا صفحه ی اصلی سایت خبری یکی از پر محتواترین صفحات در بین انواع سایت ها می باشد که شامل انواع خبر ها از دسته های مختلف با پیش نمایش هایی از خبر های مهم درهر دسته و تیتر و خلاصه ای از مهمترین اخبار در بالای صفحه است و به طور کل در جای جای صفحه می توانید عناوین اخبار در حوزه های مختلف را به تاریخ روز مشاهده کنید.

پنل مدیریت سایت خبرگزاری

یکی از مهترین بخش های سایت خبری می باشد که باید به مدیر سایت دسترسی کامل به تمامی بخش ها و مطالب سایت را دهد و از طرفی دیگر امکان تعیین سطح دسترسی سایر ادمین ها را برای او فراهم سازد و قابلیت ایجاد انواع محدودیت را به او دهد.

همچنین امکاناتی از جمله مدیریت زبان ها سایت ، تغییر قالب ،جزئیات آمار بازدید سایت و خبر ها ، صفحات و دسته های پر بازدید و ثبت اتوماتیک خطا های سایت برای بررسی فنی و موارد بسیار دیگر. در کل این مدیر است که با خلاقیت و مدیریت مطالب منتشر شده وب سایت یک خبرگزاری را پر بازدید و به یک برند معتبر تبدیل می کند.

سرعت لود سایت خبری

سرعت لود سایت یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت می باشد که علاوه بر اینکه در سئوی سایت نقش بسزایی دارد با لود سریع مانع از خستگی و کلافگی کاربر می شود. سرعت لود پایین سایت ممکن است کاربر را ملزم به بستن سایت شما کرده و تکرار این اتفاق تاثیر بسیار بدی در جایگاه شما در موتوهای جست و جو خواهد گذاشت.

سئو سایت خبری

به موجب انتشار مطالب و اخبار روزانه در وب سایت خبری ، در صورتی که تمامی اصول سئو در انتشار مطالب رعایت شود این نوع وب سایت ها پتانسیل بالایی برای رشد خواهند داشت مشروط بر آنکه مطالب متنشر شده اخبار روز بوده و سعی کنید خبرها را پیش از رقبای خودت یا به اصطلاح خبر های داغ را منتشر کنید.

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵