طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

By: Admin ۹۷/۱۲/۰۹

تعداد امتیاز های ی ثبت شده : 2

طراحی سایت پزشکان

عدم دسترسی به اطلاعات درست از بیماری ها و مشکلات پزشکی از دغدغه های همیشگی بشر بوده و هست. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تمایل مردم به جست جوی آنلاین برای کسب اطلاعات ، همه روزه تعداد بسیار زیادی از افراد به جست و جوی اطلاعاتی پیرامون بیماری خود در گوگل می پردازند . امروزه تعداد زیادی از افراد برای فهم مشکلات جسمانی و روحی خود اولین اقدامی که انجام می دهند جست جوی علائم و مشکلات خود در اینترنت است. چه بسا کاربرانی باشند که برای کشف علل بیماری و حتی حفظ سلامت خود، از مراجعان دائمی یک سایت پزشکی شوند.

از مزایای وب سایت پزشکی صرفه جویی در زمان بیماران و متقاضیان است. با توجه به مشغله هایی که گریبان گیر تعداد زیادی از افراد جامعه شده، مردم ترجیح می دهند برای رزرو نوبت دکتر به جای مراجعه حضوری و تلفنی آن را به صورت آنلاین انجام دهند. یا با توجه به وجود پزشکان و متخصصین زیادی که در یک حوزه ی پزشکی وجود دارد ترجیح می دهند قبل از رزرو نوبت، ابتدا نسبت به پزشک اطلاعات کافی را کسب نمایند. بنابراین برای کسب موفقیت و جلب رضایت مراجعین، بهتر است برای مواردی همچون معرفی حرفه و فعالیت و رزرو آنلاین اقدام به طراحی سایت پزشکی مناسب کنید.

امکانات وب سایت پزشکی

مشاوره آنلاین و داشتن بخش پرسش و پاسخ

معمولا افرادی که می خواهند برای مشکل خود به یکی از پزشکان مراجعه کنند، سوالات مشترکی برایشان پیش می-آید به طور مثال ساعت حضور، تخصص پزشک، میزان رضایت ، هزینه ی ویزیت و مواردی از این قبیل. می-توان با داشتن بخش پرسش و پاسخ به تمامی این موارد در قالب سوالات متداول پاسخ داد و حتی در صورت مشغله بالا می توان شخصی را جهت پاسخگویی آنلاین به سوالات بازدید کنندگان و همچنین گذاشتن مطالب مرتبط با حوزه ی پزشکی شما و برزو رسانی سایت استخدام نمود. این کار نه تنها سبب اعتماد افراد به شما می شود بلکه بازدیدکنندگان سایت شما را نیز افزایش داده و سبب افزایش هر چه بیشتر مراجعه کنندگان به مطب یا کلینیک شما خواهد شد.

معرفی

یکی از ضرورت های هر سایت پزشکی، معرفی مطب و پزشکان و داشتن صفحاتی چون درباره ما و تماس با ما است. با داشتن یک سایت به راحتی می توان اطلاعات خود را در اختیار کاربران قرار داد و معرفی خوبی از مجموعه داشته باشید. قرار دادن کلید واژه هایی همچون بهترین پزشک، بهترین جراح، لیست پزشکان یک حوزه ی خاص در بخش معرفی مجموعه باعث می شود در موتور جست جوی گوگل بهتر نمایش داده شوید و جزو سایت های پربازدید قرار بگیرید.

اخبار پزشکی

هر روزه در سراسر دنیا اخبار و مقالات زیادی در حیطه ی پزشکی در مجلات معتبری به چاپ می رسد که برای علاقه مندان به این حوزه می تواند جذاب باشد. یکی از کارهایی که باعث می شود سایت پزشکی شما بازدیدکنندگان زیاد و دائمی داشته باشد، قرار دادن این اخبار و مقالات در آن است. با ارائه هر روزه ی مطالب جدید و قرار دادن تصاویر و ویدئوهای مرتبط می توان رضایت بازدیدکنندگان را جلب کرد و تعداد آن ها را افزایش داد و از طرفی این کار باعث می شود که در موتور جست جوی گوگل بهتر شناسایی شوید.

پرونده الکترونیکی

یکی از نکات کاربردی و جالب برای هر فردی دسترسی داشتن به پرونده ی پزشکی خود است. زیرا اگر فرد به پرونده ی پزشکی خود دسترسی داشته باشد هم می تواند از سوابق بیماری خود اطلاعات کسب نماید و هم پیشرفت خود را در جهت بهبودی بررسی کند و علاوه بر این می تواند آن را در اختیار پزشکان دیگر قرار دهد و نظر آن ها را جویا شود و یا اگرنیاز شد به پزشکی در حوزه ی دیگر مراجعه کند با ارائه پرونده ی خود می تواند به تشخیص آن پزشک کمک نماید. بنابراین فراهم کردن این امکان می تواند تا حد بسیار زیادی رقابت را برای شما آسان کرده و رضایت مراجعه کنندگان را به همراه داشته باشد.

سرویس ها و خدمات:

  • تعیین وقت قبلی
  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی
  • دادن مشاوره آنلاین
  • درج اخبار و دانلود مقالات
  • صفحه ثبت نام کاربران
  • تازه های پزشکی
  • شرایط استفاده از انواع بیمه ها
  • نظرات و ثبت میزان رضایت کاربران
  • آدرس مراکز درمانی

#طراحی سایت وب گستر

متخصص در بهینه سازی و سئو وب سایت

سئو سایت

©کلیه حقوق این سایت به شرکتوب گسترتعلق دارد.

پشتیبانی : ۰۹۱۲۵۸۳۹۰۲۵